بازی با انواع لگو

یکی از جنبه های اصلی بازی با لگو این است که کودکان به طور مشترک در یک گروه کوچک بازی می کنند تا چیزی را با هم بسازند. همه بچه ها یک نقش دارند؛ یک هفته ممکن است سازنده باشند، دفعه بعد معمار، فروشنده یا مدیر! کودکان برای هر نقش آموزش می بینند، با دقت گوش می دهند و به یکدیگر احترام می گذارند. کار گروهی مشترک باعث تمرکز، اشتراک گذاری، تقویت رفتار مثبت و ارتباط اجتماعی می شود.

فروش آنلاین و تلفنی انواع لگو ارسال به سراسر ایران  09123403634 آقای قسیمی

مهارت های ارتباطی و زبانی:

به منظور ساخت یک مدل لگو، کودکان یاد می گیرند که چطور با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، افکار، نیازها و خواسته های خود را بیان کنند و به پاسخ های هم تیمی های خود گوش دهند. علاوه براین از طریق نقش های مختلف در گروه و مکالمات، مهارت های زبانی توسعه می یابد.

جهت تهیه لیست لگو بهمراه قیمت به صورت عمده و تک با شماره 09123403634 آقای قسیمی تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اسباب بازی در رشت

حل مساله، ریاضیات و آگاهی فضایی:

پیروی از دستورالعمل، ترتیب رمز گشایی، درک کمیت، تقارن، الگو و محل قرار گیری آجرها، به کودکان کمک می کند تا مهارت های ریاضی و آگاهی فضایی خود را توسعه دهند و آن ها را در حل مشکل و ایجاد ایده های جدید تشویق می کند.

بازی با لگو محدودیت سنی ندارند و حتی بزرگسالان هم میتوانند با لگو بازی کنند. هر چه سن کودک شما بیشتر باشد، لگو پیشرفته تر شده و قطعات آن کوچک تر می شود. برعکس هر چه سن کودک کمتر باشد قطعات الگو بزرگتر شده و تعداد آنها کمتر می‌شود.

بازی با انواع لگو

مطالب مهم درباره لگو را از ویکی پدیا بخوانید

خلاقیت و آزمایش:

ساخت لگو، شکلی از هنر است که کودکان می توانند خالق و داستان ساز شوند!

دیدگاهتان را بنویسید